Trombi ry:n hallitus

koostuu yhdestätoista opiskelijasta, jotka yhdessä ajavat trombilaisten etuja, viihtyvyyttä ja opiskelijahyvinvointia

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black LinkedIn Icon

Trombi ry:n hallitus 2019

Pyry Meriluoto

Onay Sari

Varapuheenjohtaja

onay.sari@trombiry.fi

Tatu Sairanen

Rahastonhoitaja & Sihteeri

tatu.sairanen@trombiry.fi

Amin Hassan

Viestintävastaava

amin.hassan@trombiry.fi

Jussi Huhtala

Edunvalvonta & Jäsenvastaava

jussi.huhtala@trombiry.fi

Jyri Taskinen

Yritysyhteistyövastaava

jyri.taskinen@trombiry.fi

Essi Pirttioja

Tapahtumavastaava

essi.pirttioja@trombiry.fi

Sara Tikkanen

Liikuntavastaava & Tapahtumakoordinaattori

sara.tikkanen@trombiry.fi

Aino Honkanen

Niko Sulonen

Matias Kauria

Hallituksen varajäsen

matias.kauria@trombiry.fi

Tradenomiopiskelijat Metropolian Bisnes

Intellektuaalit Trombi ry

 

Metropolia Myyrmäen kampus

Työhuone A128

Leiritie 1,

01600 Vantaa

hallitus@trombiry.fi

Y-tunnus: 2565575-9

  • fb
  • ig
  • linkedin

©Trombi ry 2020